Zorgverzekeraars Nederland (ZN) heeft nou diverse vacatures, zoals voordat ene beleidsadviseur MSZ, ene beleidsadviseur fraudebeheersing plus twee beleidsadviseurs dure geneesmiddelen. Zowel is er ene vacature voordat ene beleidsadviseur preventie plus is ter ie team Wlz ene vacature voordat ene beleidsadviseur operations.

Werken ter ZN betekent werken aan houdbare zorg waarin den persoon centraal staat. Dat is onze ambitie plus er is veel werkgelegenheid te verzetten. Ie zorglandschap is namelijk volop te gebaar. Wij staan te Nederland voordat volwassene uitdagingen plus voordat den vraagstuk wegens den zorg te borgen voordat den toekomst. Of ie nu gaat wegens huisartsenzorg, ziekenhuiszorg of langdurige zorg: zorgverzekeraars plus hun branchevereniging ZN willen zichzelf maximaal verwedden voordat dit belangrijke vraagstuk. Daarom breiden wij uit plus zoeken wij regelmatig nieuwe collega’s voordat allerlei ordners plus onderwerpen. Collega’s diegene gedreven zijn wegens ter te dragen aan den maatschappelijke vraagstuk wegens goede zorg voordat alle verzekerden te waarborgen plus gezondheid plus kwaliteit van leven te stimuleren. Toekomstige collega’s kunnen uitgebreide inlichting overheen den vacatures vinden op onze website.