Netwerk mits ter 2020 krijgen zorgaanbieders van wijkverpleging, geriatrische revalidatiezorg (GRZ) plus eerstelijnsverblijf (ELV) zowel voordat 2021 financiële subsidie via regelingen van ZN. Ermee komen zorgverzekeraars den zorgaanbieders geldelijk tegen ter den kosten diegene geproduceerd zijn tijdens den coronapandemie.

Den schaderegeling bevatten eentje component voordat meerkosten plus weten eentje compensatieregeling voordat omzetuitval ELV/GRZ. Voordat uitgestrekte aanbieders van wijkverpleging, diegene ter 2021 verlies leden om covid gerelateerde omzetuitval, voorziet den schaderegeling eveneens ter eentje passende subsidie.

Zorgverzekeraars waarderen den inzet van den zorgaanbieders. Ondanks den vaak lastige omstandigheden bleven den werkenden ter den zorg zichzelf onverminderd wedden wegens er voordat te zorgen dat patiënten plus cliënten goede plus voldoende zorg kregen.

Uitwerking schaderegeling

Den schaderegeling 2021 wasgoed reeds voordien op hoofdlijnen vastgesteld ter samenspraak met brancheorganisaties ActiZ plus Zorgthuisnl. Den afgelopen maanden zijn den vergoedingspercentages uitgewerkt op fundament van research plus landelijke gegevens. Zij staan ter eentje schrijven op den webstek van Zorgverzekeraars Nederland. Den komende tijdstip werken ZN plus ActiZ den regelingen voorts uit voordat watten betreft den uitvoering