Zorgverzekeraars kunnen verzekerden diegene wachten op eentje treatment promoten ter ie vinden van eentje andere zorgverlener met kortere wachttijden. Van haastigheid 4000 bemiddelingsvragen vanaf maand is weids 80 procent succesvol. Verzekeraars vinden dit service doorslaggevend, omdat met zorgbemiddeling den vermogen te den zorg te tijden van schaarste optimaal schenkkan wordt benut.

Weliswaar weten noch alle verzekerden van ie is van dit service ter zorgverzekeraars. Zowel verwijzers, zoals huisartsen, weten dit noch of nauwelijks, terwijl zorgbemiddeling zowel voordat hun eentje uitkomst schenkkan bieden mits den wachttijd voordat zorg voordat hun patiënt te schel oploopt. Wegens dit huis vertrouwd te maken ter dit menigte zorgverleners brengt Zorgverzekeraars Nederland den komende tijdstip den webstek www.mijnzorgverzekeraar.nl onder den voetlicht van verwijzers.