Volgens ONVZ is ie poen dat den vrouwen onterecht hebben gedeclareerd, gebuikt voordat den verzorging van den 33-jarige dochter Kristy K., na eentje ongeluk met den wagen. K. wasgoed van 2017 totdat plus met 2019 snelheidsduivel van zorgbureau Den Rozenhof, dat op ie privéadres van moeder Yvonne V. staat ingeschreven. V. is nu snelheidsduivel.

Spil te ie web

Ie is volgens den voorstander van den zorgverzekeraar noch bewezen dat ie zorgbureau den vermelde zorg feitelijk heeft geleverd. Er geen zorgplan zijn opgesteld plus waarna K. zoals ie buitenland ging, bleven ONVZ declaraties krijgen. Zowel verzaken documenten of zijn dit onleesbaar vervaardigd. Zowel erop verzekeraar ASR loopt eentje zaak tegen den vrouwen. Ginds worden V. eentje ‘spil te ie web van zorgfraudeurs’ verwoord.

Voort: Nationale Zorggids