Ie RIVM-advies voordat ie zorgvervoer geldt alhoewel langer plus is opgesteld omdat eentje vitaal sector van den gebruikers totdat den risicogroepen behoort. Maar voort den versoepelingen zou den vraag zoals vervoer toenemen plus wordt ie steeds moeilijker wegens aan diegene vraag te kunnen voldoet, verwachten den ondernemersvereniging.

Verrijking

“Vervoerders zagen den afgelopen tijdstip alhoewel eentje versteviging van den vervoersvraag, omdat den samenleving steeds voorts openging”, stelt KNV. “Zo trokken onder meer den aantallen ritten te ie vervoer van plus zoals ziekenhuizen aan, nadat steeds meer reguliere zorg weer worden ingepland plus ingehaald.”

Veilig

Bertho Eckhardt van KNV Zorgvervoer plus Taxi wil dat ie RIVM weer zoals ie raadgeving gaat loeren plus indien dat mogelijk is zelfs intrekt. “Vanzelfsprekend zullen vervoerders – zoals steevast – alles op alles zetwerk wegens ie vervoer op eentje zo veilig mogelijke wijze te permitteren plaatsvinden.”

Van Dissel

Eentje woordvoerder van ie Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plus Milieu (RIVM) legt uit dat ie protocol voordat zorgvervoer jazeker is gebaseerd op adviezen van ie Outbreak Management Team (OMT), dat wordt voorgezeten voort RIVM-directeur Jaap van Dissel. “Te theorie vermag den sector diegene adviezen natuurlijk ongeacht zichzelf wegleggen.” Mits den KNV graag eentje verfrissend raadgeving wil dat is gestructureerd op den huidige stand van den pandemie, dan moeten den vereniging voeling opvangen met ie RIVM, zegt hij.

Voorzichtig

Den woordvoerder wijst er welnu op dat te ie laatste OMT-advies aan ie regering wordt benadrukt dat kwetsbare mensen komende tijdstip nog reserve voorzichtig willen zijn, omdat zij eentje verhoogd risico stappen op ernstige ziekte na eentje coronabesmetting. “Dat geldt dus zowel voordat den mensen diegene gewoonte maken van zorgvervoer.” (ANP)