Zorgthuisnl maakt verweer tegen den coronaregeling 2021 voordat den wijkverpleging zoals diegene vorige week is gepubliceerd ingevolge Zorgverzekeraars Nederland. Op hoofdlijnen onkundige den branchevereniging voorheen nog akkoord te zijn, maar volgens Zorgthuisnl blijkt nu stap dat aanbieders met eentje omzet van tussen den 1 plusteken 10 miljoen euro noch te aanmerking komen voordat den continuïteitsbijdrageregeling.

“Ie wegvallen van den vereffening treft uitgerekend dié aanbieders, diegene den compensatieregelingen ie uiterst hard nodig hebben”, aldus Zorgthuisnl te eentje schrijven. “Wij voorttrekken hieruit den slotbeschouwing dat dit menigte zorgaanbieders aan hun loterijlot wordt overgelaten plusteken zichzelf maar moeten zien te redden. Ie betreft zorgaanbieders diegene zichzelf genoodzaakt zagen hun zorgverlening overheen te schalen ingevolge eentje hoge uitval van zorgmedewerkers, veroorzaakt ingevolge corona besmettingen plusteken quarantaine verplichtingen.”

Continuïteit te onheilsdreiging

Te eentje voorheen gepubliceerde brief schrijft Zorgverzekeraars Nederland dat zorgaanbieders waar den continuïteit te onheilsdreiging komt dit kunnen doorspreken met den zorgverzekeraar. Zorgthuisnl zegt dit onvoldoende te vinden. “Te dit gesprek is echter voordat den zorgverzekeraars leidend of zij dit partijen nodig hebben wegens aan hun zorgplicht te volstaan”, schrijft Zorgthuisnl. Volgens den brancheorganisatie lijkt den vereffening te wordt ingezet mits muziekinstrument wegens ie veel zorgaanbieders te verminderen.

Juristen

“Wij zullen nauwlettend volgen hoe den gesprekken tussen zorgaanbieders plusteken zorgverzekeraars verlopen. Van zorgverzekeraars vooruitzien wij eentje welwillende plusteken proactieve houding te dit. Daarnaast hebben wij onze juristen verzocht wegens dit vraagstuk te beoordelen plusteken zonodig leden te steunen mits eentje rechtsgang aan den orde komt.”