Directeur Marco Duut (l) plus wethouder Bert Frings (r).

Den gemeente Nijmegen heeft met Zorgsamen ene samenwerkingovereenkomst gesloten, waarbij den Uithoornse zorgaanbieder op korte termijn ter Nijmegen huishoudelijke poetsvrouw gaat organiseren. Den Nijmeegse wethouder Bert Frings plus Zorgsamen-directeur Marco Duut ondertekenden den overeenkomst ‘Schoonmaakster tijdens ie huishouding’ medio mei. Den samenwerkingsverband gaat alreeds op 1 juni 2016 van start.

Frings: “Den gemeente Nijmegen raadsbesluit den poetsvrouw tijdens ie huishouding ter stand te vasthouden, maar den systematiek wordt welnu aarden. Totdat nu toe worden geïndiceerd op ondergrond van standaarden ter uren, minuten plus vierkante meters. Vanaf 1 juni wordt dat resultaatgericht maatwerk”.

“Watten iemand zelf nog schenkkan tenuitvoerleggen ter ie huishouding plus watten voordat hem ‘ene schoon plus leefbaar stulp’ betekent, verschilt vanaf persoon. Wij indien zorgaanbieder gaan daarom met den klant ter gesprek overheen watten hij zelf nog schenkkan, watten hij nodig heeft aan sponsoring plus watten daarbij den willen zijn. Ie resultaat is voordat iedereen welnu idem: er wordt gedaan watten nodig is wegens te kunnen leven ter ene schoon plus leefbaar stulp”, vult Zorgsamen-directeur Marco Duut den Nijmeegse wethouder aan.