Ie thema ‘verbinding’ is te alle aspecten afwezig ter den winnaar plus overstijgt den combinatie kunst plus zorg wegens zowel den omwonenden plus den omlijning erop te betrekken. Lees te het speciale magazine meer overheen ie prijswinnende project plus bekijk hieronder den video van den prijsuitreiking:

Top 3 van dit klas

Dit trio projecten werden wegens den jury indien liefste inzendingen gewaardeerd:

50 geweldige inzendingen 

Te totaal ontving den jury maar liefst 50 inzendingen, diegene iedereen zijn doorgenomen plus gewogen. Vrijwel alle inzendingen zijn intact mooie initiatieven waar kunst zorgt voordat verbinding te zorginstellingen. Te ie tv-programma staan zij iedereen op eentje rijtje. 

Digitaal tv-programma

Te ie digitale tv-programma ‘Den kunst van verbinding’ vind jou meer inlichting overheen den prijs, den uitreiking plus den verschillende inzendingen. Klik hier wegens ie tv-programma te openen plus klik hier voordat den webstek van den Elisabeth van Thüringenprijs.