Samenwerkingsverband tussen huisartsen plusteken wijkverpleging

Den inspectie heeft ene positief beeld gekregen van den samenwerkingsverband tussen den huisartsenzorg plusteken den wijkverpleging honingbij kwetsbare ouderen ter Best. Den ouderen plusteken hun mantelzorgers zijn tevreden overheen den huisartsenzorg plusteken den wijkverpleging ter Best. Dit zorg sluit aan honingbij den behoefte van den ouderen. Ouderen hebben zoveel mogelijk zelf den regie overheen den zorg. Plusteken mits ie nodig is krijgen zij hier poetsvrouw honingbij van hun mantelzorgers. Mantelzorgers geoefend dat er oog is voordat hun situatie. Zij kunnen met hun vragen of zorgen terecht honingbij den huisarts, den praktijkondersteuner ouderen van den huisarts plusteken ie team van den wijkverpleging. Erop den multidisciplinaire overleggen zijn cliënten plusteken mantelzorgers present.

Zorgverleners weten jawel te vinden

Den huisarts, den praktijkondersteuner plusteken den wijkverpleegkundige weten jawel te vinden. Onderbrak den gezamenlijke huisbezoeken plusteken multidisciplinaire overleggen kennis zij jawel inderdaad. Dit zorgt voordat laagdrempelig voeling. Ie Zorgprogramma kwetsbare ouderen biedt ter Best ene verhelderend kader plusteken den noodzakelijke randvoorwaarden voordat den zorg aan kwetsbare ouderen. Den praktijkondersteuner speelt hierin ene belangrijke coördinerende rol.

Samenwerkingsverband voldoet grotendeels

Den inspectie concludeert dat den samenwerkingsverband tussen den huisarts, den praktijkondersteuner plusteken den wijkverpleging grotendeels voldoet aan den gestelde normen. Er zijn nog welnu verbeteringen mogelijk. Zo wasgoed den cognitieve problematiek van den ouderen wasgoed noch immer inderdaad ter beeld honingbij den wijkverpleging. Plusteken noch alle thuiszorgorganisaties waren inderdaad op den hoogte van ie Zorgprogramma kwetsbare ouderen. Den inspectie heeft er vertrouwen ter dat den huisartsen plusteken den wijkverpleging ter Best den aanbevelingen van den inspectie tezamen kunnen uitvoeren.

Best is ie eerste streek dat den inspectie bezoekt voordat dit netwerktoezicht. Den inspectie bezoekt twee kleine gemeenten, twee middelgrote gemeenten plusteken twee volwassene steden. Zo krijgt den inspectie ene gevarieerd beeld van den samenwerkingsverband ter den zorg voordat kwetsbare ouderen ter Nederland. 

Meer oplezen