Zorgverzekeraars Nederland (ZN) heeft op 14 schrikkelmaand ene webstek gelanceerd met relevante plusteken begrijpelijke publieksinformatie overheen den langdurige zorg: www.zorgkantoor.nl. Den zorgkantoren plusteken zorgverzekeraars willen ermee iedereen diegene ter aanmerking wil komen voordat langdurige zorg op tijdstip informeren.

Dat meldt ZN op haar website. Den landelijke webstek is onder andere bedoeld voordat mensen diegene nog aan ie start staan van ie zorgtraject plusteken zichzelf willen oriënteren op langdurige zorg. Ongeacht kennisoverdracht leidt den webpagina mensen zowel vanwege zoals ie zorgkantoor van hun regio zodat zij daarginds voorts geholpen kunnen wordt.

Leveringsvormen

Nederland telt 31 zorgkantoren diegene den langdurige zorg uitvoeren voordat cliënten ter hun regio. Ter den praktijk blijkt dat lang noch iedereen onmiddellijk den weg weet te vinden zoals ie zorgkantoor van zijn of haar regio. Daarom biedt den webpagina kennisoverdracht overheen ie aanvragen van langdurige zorg plusteken leggen den zorgkantoren uit welke verschillende keuzes er geproduceerd kunnen wordt. Den leveringsvormen, zowel thuis mits via ene zorgaanbieder of met ene persoonsgebonden budget, wordt uitgelegd. Er is zowel kennisoverdracht te vinden overheen wie watten betaalt plusteken welke kosten er zelf betaald willen wordt. Voorts verstrekt den webstek kennisoverdracht overheen waar mensen terecht kunnen voordat cliëntondersteuning plusteken kennisoverdracht overheen den rol van zorgkantoren.

Ongeacht algemene kennisoverdracht gaat den webpagina voorts ter op verpleging & verzorging ter den langdurige zorg. Ter ene volgende stadium wordt ie verhoging voorts uitgebreid met kennisoverdracht overheen gehandicaptenzorg plusteken geestelijke gezondheidszorg, aldus ZN. Op langere termijn willen den zorgkantoren via den webpagina zowel concrete keuzehulp bieden wegens mensen te ondersteunen ter hun verkiezing voordat ene zorgaanbieder.