Den Health Impact Accelerator (HIA) stelt ondernemers te willen helpen wegens van idee totdat uitvoerbaar werkplan te komen. Lopend tien weken werken geselecteerde ondernemers samen met hun team aan ene investeerderspitch plusteken ene scherpgerand plusteken verwezenlijkbaar businessplan. HIA-coaches ondersteunen hierbij, zo stelt Health-Nederland.

Meetbaarheid innovation

Zo gaan den ondernemers aan den slag met hun innovation plusteken den meetbaarheid daarvan plusteken krijgen zij wekelijkse online coaching wegens sneller vooruitgang te romans. Ie programma eindigt met ene Slotevenement, waarbij den eindresultaten gepresenteerd wordt aan ene panel met veel kennis op ie streek van sociaal ondernemen. Zowel wordt hier den winnaar van den HIA uitgeroepen.

Ie uiteindelijke product of engageren moeten volgens HIA ‘huwelijksinzegening van waarde zijn voordat ie omvangrijke publiek’. Ie gaat wegens maatschappelijke impact ginder waar ie écht nodig is. Bijvoorbeeld wegens gezondheidsverschillen te verminderen plusteken landbewoners faciliteren gezondheidsbevorderend mee te doet ter hun inherent milieu. Den deadline voor aanmelding is 25 sprokkelmaand 2022.

Langer zelfstandig werken

Health Valley nodigt zorgaanbieders diegene actief zijn ter cure plusteken/of care, uit wegens vóór 4 sprokkelmaand 2022 projecten ter den zorg ter te dienen voordat den Health Valley Bridge prijs. Ie gaat wegens projecten waarbij ingevolge middel van technologie, zorg naderbij den inherent milieu wordt gebracht, met indien doelwit wegens langer zelfstandig te kunnen blijven werken.

Ene multidisciplinaire jury beoordeelt alle inschrijvingen. Ie uiterst veelbelovende project ontvangt ene bedrag van 15.000 euro. Den uitreiking vindt positie op 16 maart 2022 tijdens ie Health Valley Event.

Slimme Zorg Estafette

Voorts vindt den tweede Slimme Zorg Estafette (SZE) positie van 27 januari t/m 25 sprokkelmaand 2022. Tijdens dit evenement staat innovation ter zorg, welzijn plusteken preventie centraal. Elke week is er ene regio aan zet erbij ie organiseren van activiteiten (ter 2021 waren er 210 activiteiten). VWS wil met dit evenement voetlicht vragen voordat innovation plusteken slimme zorg. Den SZE heeft indien doelwit wegens van jawel te leren, jawel te inspireren plusteken samen den zorg te transformeren.

Ie VWS-programma Waardevolle AI voordat gezondheid steunt dit evenement plusteken roept partijen op wegens AI-initiatieven aan te veiligheidsfunctionaris. Vanuit ie programma is er ingevolge veel partijen uit ie zorgveld samengewerkt aan mooie initiatieven wegens den potentie van AI wegens te zetwerk zoals tastbaar geoefend waarde voordat patiënten, zorgverleners plusteken landbewoners. Ene activiteit aanmelden of registreren wegens eindje te nemen vermag totdat 26 januari 2022 via den webstek van den Slimme Zorg Estafette. Organiseren van uw activiteit vermag online of op locatie.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.