Dat blijkt uit eentje den kennissynthese ‘Zorgen voordat thuiswonende ouderen’ van ie Sociaal plusteken Cultureel Planbureau. Den publicatie is te april 2019 verschenen plusteken laat zien dat er – ongeacht zorgen overheen den groeiende zorgvraag plusteken mogelijke project zowel optimisme is overheen den zelfredzaamheid van gemeenschap.

Ouderen diegene noch zelfredzaam zijn

Dit neemt noch weg dat er zowel te den toekomst (groepen) ouderen zijn diegene noch redzaam zijn plusteken diegene op werkster van anderen willen kunnen rekenen. Denken bijvoorbeeld aan ouderen met weinig (digitale) vaardigheden, weinig inherent regie, eentje klein netwerk, eentje verachtelijk opleidingsniveau of weinig inkomen. 

Trends te ouderenzorg

Den belangrijkste trends uit ie rapport wordt weergegeven te den infographic ‘Trends te den ouderenzorg 2018 – 2030’. Den infographic is opgebouwd aan den hand van 5 thema’s:

  1. Tal ouderen neemt toe
  2. Ouderen veranderen
  3. Tekort aan mantelzorgers plusteken professionals
  4. Ziel van den zorg verandert
  5. Kwetsbare ouderen

Meer kennisgeving