Te 2021 hebben wij – samen met den gebruikers van den ZorgDomein Transfer uitkomst – gewerkt aan ene gemeenschappelijk doelwit: ie verminderen van verkeerde beddagen plusteken ene betere plusteken efficiëntere samenwerkingsverband te den regio tussen huisartsen, ziekenhuizen plusteken VVT’s (in- plusteken extramuraal). Wij hebben goede stappen gezet plusteken tegelijkertijd ligt er nog veel kansen wegens onzerzijds product te 2022 voorts te uitbouwen.
Eentje smaakvol ogenblik wegens terug te loeren zoals watten wij iedereen samen bereikt hebben.

Jaaroverzicht te cijfers

Tal plaatsingsverzoeken: 30.000
Tal overdrachten: 6.044
Tal nieuwe regio’s live: 5
Tal transferverpleegkundige: 407
Tal zorgbemiddelaars: 944

 

Den belangrijkste ontwikkelingen

Te ie afgelopen klas is samengewerkt aan ie verbeteren plusteken doorontwikkelen van den Transfer uitkomst. Hieronder ene verhaal met 3 belangrijke ontwikkelingen te 2021 te ie optimaliseren van ie product plusteken den samenwerkingsverband:

Top 3 optimaliseren Transfer

1. Verbeteringen te zenden overdrachten

  1. Overdrachten verzenden vanuit ie plaatsingsverzoek plusteken via SSO vanuit HIX.
  2. Verpleegkundigen kunnen gecombineerde overdrachten verzenden.
  3. Zorgbemiddelaars kunnen ie cluster (bestuursregio) voordat den overdracht uitpikken.

2. Patiënt op wachtlijst plekken

Te tijden wanneer den zorgvraag groter is dan ie aanbod kunnen noch alle plaatsingsverzoeken onmiddellijk goedgekeurd wordt. Patiënten kunnen dan te ZorgDomein op den wachtlijst plaatsen wordt. VVT’s kunnen erop ie voorbinden van hun kapitaal te ie aanbodscherm zowel toestaan zien hoe lang den wachtlijst is.

  • VVT’s hebben ene ja verhaal van patiënten op den wachtlijst plusteken kunnen erop ene vrije plek onmiddellijk ene verzoek accepteren.
  • Transferbureaus weten huis waar zij aan toe zijn plusteken wanneer ene plaatsingsverzoek te treatment is.
  • Gedurende voorliefde zorgproduct voorafgaand aan plaatsingsverzoek schenkkan ie transferbureau zien hoeveel patiënten op den wachtlijst staan plusteken hier rekening mee liefhebben te den voorliefde waar den patiënt wordt aangeboden.

3. Nieuwe gegevens vacant data-export

Te den nieuwe versie van den uitvoer (vanuit regie) zijn nieuwe gegevens kolommen toegevoegd diegene beslissend zijn voordat ie te ticket brengen van ie transferproces.

Top 3 samenwerkingsverband

1. Samenwerken met gebruikers

Ingevolge samenwerkingsverband plusteken co met gebruikers is den Transfer-oplossing voorts ontwikkeld plusteken geoptimaliseerd.

2.Samenwerken voordat eOverdracht
(Schaderegeling InZicht)

Er is samengewerkt met diverse leveranciers (o.a. ChipSoft, Adapcare, PinkRoccade Healthcare, Nedap Healthcare) én regio’s voordat eOverdracht Schaderegeling InZicht. Hierin zijn mooie stappen gezet wegens op om te kunnen uitbouwen te 2022.

3. Werkgroep coördinatiepunten

Voordat den doorontwikkeling van den coördinatiepunten is er ene werkgroep opgezet met gevolmachtigde uit viertal regio’s vanuit zowel coördinatiepunten indien VVT’s. Ie doelwit is wegens te komen totdat ene verfrissend aanvraagformulier dat schenkkan wordt ingezet voordat den petitie vanuit den verwijzer zoals ie coördinatiepunt plusteken voordat ie plaatsingsverzoek vanuit ie coördinatiepunt zoals den VVT’s.

The postbode ZorgDomein Transfer: den belangrijkste ontwikkelingen te 2021 appeared first on ZorgDomein.