Meer inlichting overheen Nuts

Nuts is eentje samenwerkingsverband van IT-aanbieders dat zichzelf richt op eentje decentraal communicatienetwerk, waarbij gegevens gemakkelijk, veilig plusteken snel uitgewisseld kunnen wordt tussen alle Nederlandse zorgverleners.

Nuts laat systemen van verschillende zorg-IT aanbieders rechtstreeks met jawel klikken, zonder systeemspecifieke koppelingen of verplichte tussenkomst van eentje krachtinstallatie dienstverlener. Daardoor vermag elke zorgaanbieder zelfstandig selecteren welke applicatie of welk toneelpodium zij wil wedden voordat eentje voorschrijven uitwisseling. Hiervoor ontwikkelt Nuts standaarden plusteken levert eentje open source verwijsbrief implementatie op onderstel van dit standaarden: eentje zogenaamde Nuts-node. Dit is software diegene kosteloos vacant is voordat alle leveranciers diegene samen eentje technisch vertrouwensnetwerk willen realiseren. Daarvoor richt Nuts zichzelf op viertal aspecten: authenticatie, goedkeuring, adressering plusteken logging. Zorg-IT leveranciers kunnen den Nuts-node

ter hun inherent systeem opvangen of op onderstel van den standaarden zelf eentje implementatie maken. Nuts nodes zijn met jawel verbonden plusteken vormen eentje netwerk. Leveranciers promoten namens den zorgaanbieder welke gegevensdiensten zij ondersteunen, zoals eOverdracht plusteken Zorginzage.

Deelnemers aan Nuts zijn o.a. Adapcare, Avinty, Caren, Caresharing, Ecare, Enovation, GeriMedica, I-logos, Infozorg, Intramed, Ivido, Jouw Omlijning, Lable Care, Mextra, Miles Ahead, Nedap, OZO verbindzorg, Verdrag.care, Pink Roccade Healthcare, SDB Menigte, Stichting Privacy by Vormgeving, Tenzinger, Quli, PhilipsVitalHealth Software, Wijtz, Zorg op Orde plusteken Zorg voordat Kennis. Meer inlichting overheen Nuts is te vinden via: https://nuts.nl