VVT organisatie Den Zorgcirkel plusteken Zilveren Kruis hebben eentje ‘domein overstijgende strategische samenwerkingsverband’ uittekenen voordat drietal schooljaar. Ie motto is: “Zo zelfstandig mogelijk, zo thuis mogelijk, zo digitaal mogelijk”.

Thuis woon

Ter den komende jaren gaat De Zorgcirkel den ouderenzorg ‘toekomstbestendig’ maken. Den organisatie is van project wegens den ouderenzorg weer ter te uitbalanceren plusteken oplossingen op makker te uitbouwen. Dit betekent dat eentje plek ter ie verpleegtehuis noch meer vanzelfsprekend is. Vantevoren zullen wordt bekeken watten er met partner, omwonenden, vrijwilligers plusteken WMO uit den omlijning ter den thuissetting plusteken via digitale plusteken technologische oplossingen vermag wordt geregeld.

Gezondheidsbevorderend leven

Onderbrak den strategische samenwerkingsverband vormt ruimte wegens vernieuwende domein overstijgende zorgconcepten te uitbouwen plusteken ter te voeren. Den ZorgCirkel laat weten ervaringen van cliënten plusteken hun naasten plusteken van den medewerkers hierbij mee te nemen. Mits gevolg van ie domeinoverstijgend werken,  passeert Zilveren Kruis den financieringsscheiding tussen Zorgverzekeringswet plusteken Wet langdurige zorg. Daardoor vermag den inhoud van den zorg ter dit overeenkomst ter ie middelpunt staan. “Nu reeds neemt Den Zorgcirkel regelmatig ie initiatief wegens met anderen ter den regio overheen den domeinen heen te werken.  Zowel participeren beide ter den regiovisie G’oud van Zaanstreek-Waterland. Den samenwerkingsverband versterkt diegene visie.”