Utrecht, 14 schrikkelmaand 2022 – Zorg van den Zaak plus den Hersenstichting gaan samenwerken wegens voetlicht te vragen voordat hersengezondheid op den werkvloer. Voort hun krachten te bundelen, kunnen zij organisaties huis inzicht geven ter den redenen plus resultaten van werkstress. Hierbinnen den samenwerkingsverband gaat Zorg van den Zaak zowel eentje financiële bijdrage leveren aan den Hersenstichting wegens hersenonderzoek te stimuleren. Met den samenwerkingsverband willen beide organisaties werkend Nederland inspireren wegens aan den slag te gaan met hun hersengezondheid.

Jij was voelen op jouw werkgelegenheid
Rita Zijlstra, netwerkdirecteur erop Zorg van den Zaak plus van stulp uit Klinisch Neuropsycholoog: “Te lang plus te veel stress zorgt ervoor dat jouw hersenen minder was werken: jouw kunt sneller afkomstig zijn plus bent gevoeliger voordat negatieve emoties. Distractie plus verminderd concentratievermogen beïnvloeden zowel ie welzijn plus den betrokkenheid van medewerkers, indien den productiviteit plus den prestaties. Ter Nederland hebben ruwweg 1,2 miljoen mensen last van burn-outklachten, zoals vermoeidheid, migraine, slapeloosheid plus concentratieproblemen. Wij nemen te weinig tijdstip voordat recreatie, wordt den hele dag afkomstig plus bewegen doorheen den dag heen te weinig. Voort den samenwerkingsverband met den Hersenstichting willen wij medewerkers plus werkgevers bewust maken van eentje breinvriendelijke werkomgeving plus handvatten geven wegens dit te promoveren.”

Gezonde hersenen
Merel Heimens Visser, directeur snelheidsduivel van den Hersenstichting: “Mits Hersenstichting zetwerk wij alles op alles voordat gezonde hersenen voordat iedereen. Dat kunnen wij natuurlijk noch dolletjes, daarom werken wij samen met onder andere bedrijven plus organisaties. Nu reeds hebben 4 miljoen mensen eentje hersenaandoening plus indien wij niets exporteren, wordt dit er dolletjes maar meer. Voort den samenwerkingsverband aan te gaan met Zorg voordat den Zaak, kunnen wij eentje uitgestrekte menigte Nederlanders informeren plus handvatten bieden wegens op eentje hersenvriendelijke wijze te werken. Met kleine aanpassingen, zoals rustmomenten ter jouw werkdag construeren, doorheen den dag heen meer te bewegen plus ’s avonds voldoende te ontspannen voordat eentje goede nachtrust, kun jouw reeds veel vooruitgang romans.”

Breinvriendelijk werken
Den samenwerkingsverband is eentje uiteraard voortzetting op den landelijke strijd ‘Breinvriendelijk werken’ diegene Zorg van den Zaak ter 2018 lanceerde wegens voetlicht voordat gezonde hersenen op den werkvloer te vragen. Dit zoals verontschuldiging van inherent research waaruit bleek dat 53% van werkend Nederland meerdere omdraaien vanaf maand lusteloos thuiskwam na den werkdag. Plus dat zo’n 63% meerdere omdraaien vanaf maand uitgestrekte moeite had wegens zichzelf te focussen op ie werkgelegenheid. Met dit strijd werden werkenden bewust vervaardigd van ie onbewuste breinonvriendelijke rijrichting dat wij iedere dag vertonen plus normaal zijn gaan vinden. Sindsdien adviseert Zorg van den Zaak werkenden overheen regelgeving van mentale fitheid.

Overheen den Hersenstichting   
Meer dan 4 miljoen Nederlanders hebben eentje hersenaandoening. Hersenaandoeningen zijn helaas hard op weg den grootste ziekte van Nederland te wordt. Dit moeten uitvallen. Want eentje hersenaandoening zet jouw leven op z’n kop. Plus vroegtijdig of laat raakt ie onzerzijds iedereen. Daarom zet den Hersenstichting alles op alles voordat gezonde hersenen voordat iedereen. Wegens dat te doordringen, investeert den Hersenstichting ter baanbrekende oplossingen. Oplossingen wegens den hersenen gezondheidsbevorderend te kunnen vasthouden, hersenaandoeningen huis te verzorgen plus mensen met eentje hersenaandoening promoten mee te exporteren ter den samenleving. Wegens dat mogelijk te maken, financiert den Hersenstichting innovaties plus research, schenken zij  ie voorlichting plus zet ie bij van onze hersenen op den publieke plus politieke notulen. Kijk voordat meer verwittiging op: www.hersenstichting.nl.

Overheen Zorg van den Zaak Netwerk
Zorg van den Zaak is ter 1996 opgericht plus is hét bedrijfsgezondheidsnetwerk voordat werkend Nederland. Ie netwerk omvatten arbodiensten, interventiebedrijven plus zorginstellingen diegene gecombineerd integrale oplossingen bieden voordat den ontwikkeling van vitale organisaties, waarbij passende support plus zorg wordt geleverd op den momenten waarin dat nodig of gewenst is. Zorg van den Zaak is hoofdsponsor van den Koninklijke Wandelbond Nederland plus ondersteunt ermee den groeiende maatschappelijke voetlicht voordat welzijn, vitaliteit plus preventie. Voordat meer verwittiging: www.zorgvandezaak.nl.