Den zorg te St Jansdal, met ziekenhuizen te Harderwijk plusteken Lelystad, is ontwricht vanwege eentje extreem hooggelegen ziekteverzuim, schrijft snelheidsduivel Arend Jan Poelarends te eentje mededeling op Facebook.

“Poli-afspraken willen wij helaas afzeggen, omdat artsen op andere plekken nodig zijn. 30 procent van ie operatieprogramma te Harderwijk ligt stilzwijgend plusteken den spoedeisende werkster moeten regelmatig sluit omdat dit vol ligt”, meldt Poelarends.

Zowel zegt hij dat ie ziekenhuis ie tal telefoontjes haast noch meer aan vermag. “Vandaar ie verzoek wegens onzerzijds noch te opbellen, wij opbellen zelf zodra wij meer weten overheen jouw akkoord. Natuurlijk willen wij geen afspraken afzeggen of operaties plusteken behandelingen (weer) uitstellen. Wij vatten dat veel mensen onzerzijds opbellen met vragen overheen hun akkoord”, aldus den ziekenhuisbestuurder.

Afwezige werknemers

Ie ziekenhuis kampt volgens hem met eentje extreem hooggelegen tal afwezige werknemers vanwege ziekte of quarantaine wegens corona.

Wegens: ANP