Zorg plusteken Zekerheid is te den afgelopen overstapperiode fors gegroeid. Den regionale zorgverzekeraar, diegene met name actief is te Zuid-Nederland Noord, Amstelland plusteken Den Meerlanden, had ene recordgroei van nagenoeg 60.000 nieuwe verzekerden. Dit meldt Zorg plusteken Zekerheid. 

Met dit groei passeert Zorg plusteken Zekerheid den limiet van ene half miljoen verzekerden. Zowel steeds meer mensen van buitenshuis den regio wisten den weg zoals Zorg plusteken Zekerheid te vinden. “Tegenover den groei, diegene 140 procent hoger is dan vorig klas, zijn er ruwweg 3 procent van den verzekerden ter onzerzijds weggegaan”, aldus bestuursvoorzitter Ton van Houten.

Positieve Gezondheid

Den zorgverzekeraar koopt te ter den principes van Positieve Gezondheid. “Gezondheid is meer dan schattig niet-ziek zijn. Zowel den willen plusteken mogelijkheden van mensen zijn important. Dat betekent dat wij zorgverleners stimuleren noch schattig oog te hebben voordat fysieke of mentale fitheid, maar zowel voordat financiële plusteken sociale uitdagingen plusteken kwaliteit van leven.”

Zorg plusteken Zekerheid stuurt te zijn zorginkoop zowel op den Juiste Zorg op den Juiste Plek; sluit ter stulp waar ie schenkkan plusteken te den buurt waar ie moeten. Daarbij gelooft ie te den volume van multidisciplinaire regio-organisaties, waarbij ie zowel important is dat zorgverleners voorts loeren dan schattig zoals medische zorg plusteken steun. Somwijlen is ene welzijnscoach van den gemeente ene betere uitkomst, of den motivatie wegens wekelijks te bewegen, of zo vrijwilligerswerk.

Ambitie 2022

Te 2022 wil den verzekeraar blijven verwedden op preventie, samen met gemeenten. Zowel wil ie zijn verzekerden nog gerichter promoten den gezondste versie van zichzelf te wordt. Zorg plusteken Zekerheid onderzoekt nog hoe ie daarbij schenkkan promoten. 

Doorheen: Nationale Zorggids