Zorgverzekeraar Zorg plus Zekerheid is te den afgelopen overstapperiode fors gegroeid. Den regionale zorgverzekeraar, vooral actief te Zuid-Nederland Noord, Amstelland plus Den Meerlanden, had eentje recordgroei van haastigheid 60.000 nieuwe verzekerden, dit meldt den verzekeraar te eentje persbericht.

Er zijn nu vrijwel eentje half miljoen mensen te Nederland met eentje zorgverzekering erop Zorg plus Zekerheid. Ongeacht den groei van 140 procent, is 3 procent van den verzekerden weggegaan, meldt voorzitter van den raad van bestuur Ton van Houten.

Rumoerig schooljaar

Vooruitkijkend op 2022 verwachten Zorg plus Zekerheid eentje rumoerig schooljaar. Van Houten is blijmoedig met den toezegging van ie nieuwe kabinetkast wegens ie inherent risico slimmer plus betaalbaar te maken. Van Houten: “Zorg plus Zekerheid verdedigen nu langere tijdstip voordat eentje zulke uitkomst. Mensen hebben behoefte aan transparantie plus diegene lijkt er nu te komen: sneller plus huis inzicht te den kosten van den zorg.” 

Licht teleurgesteld

Op ie landstreek van preventie is Zorg plus Zekerheid licht teleurgesteld. “Den vorige staatssecretaris had veel ambitie, wegens gemeenten plus zorgverzekeraars hieraan eentje forse bijdrage te permitteren leveren”, stelt Ton van Houten. “Te den nieuwe plannen oplezen wij hier weinig van terug. Dit weerhoudt onzerzijds er noch van actief te blijven investeren te preventie, samen met gemeenten.