Steeds meer inwoners uitzoeken ervoor wegens zelf energie op te wekken met zonnepanelen.

Steeds meer inwoners uitzoeken ervoor wegens zelf energie op te wekken met zonnepanelen. Maar voordat eentje VvE vermag den preferentie voordat zonnepanelen ingewikkeld zijn. Daarom organiseren wij samen met ie Regionaal Energieloket eentje collectieve daad.

Support voordat VvE’s

Wij trachten ie VvE’s makkelijker te maken wegens zonne-energie op te wekken. Ie Regionaal Energieloket biedt kosteloos steun. Dit steun bestaat uit eentje informatiepakket overheen zonnepanelen, twee online informatiebijeenkomsten (webinars), eentje dakscan plus eentje prijsindicatie voordat uw VvE. Den samenkomsten zijn hoewel gehouden maar kunnen zowel wordt teruggekeken.

Zo werkt den zonnepanelenactie op hoofdlijnen:

  • Online informatieavond 1 (wasgoed 22 november 2021)
  • Kosteloos dakscan plus prijsindicatie
  • Online informatieavond 2 (wasgoed 25 januari 2022)
  • Besluitvorming te den VvE overheen zonnepanelen
  • Plaatsing zonnepanelen

Aanmelden

U kunt zichzelf via den website van het Regionaal Energieloket aanmelden voordat eentje dakscan plus eentje prijsindicatie. Hier zijn zowel den informatieavonden terug te loeren.