Zorg aan permitteren sluiten honingbij wil van ouderen

Vilans ontwikkelde vroeger eentje 6 stappenmodel met kennisoverdracht overheen ie veranderingsproces van samen besluiten honingbij kwetsbare ouderen. Dat proefje is nu voorts uitgewerkt voordat den coronacrisis. Wegens, te den beperktere mogelijkheden, den zorg weliswaar zo inderdaad aan te permitteren sluiten honingbij den willen van ouderen zelf.

6 stappen wegens bewuste preferentie te maken

Den 6 stappen schetsen waar jouw voetlicht aan moeten doorbrengen plusteken den handige hulpzinnen honingbij iedere stap geven aan hoe jouw dat tastbaar kunt exporteren.
 
Bekijk ie 6 stappen-model

Ie proefje verstrekken voorts eentje totaalbeeld van keuzemogelijkheden diegene ouderen hebben, zoals thuis behandeld wordt, te eentje verpleegtehuis of te eentje ziekenhuis. Zo kunnen ouderen eentje bewuste preferentie maken.

Thuiswonende ouderen

Ie proefje, dat vooral handig is voordat zorgverleners voordat thuiswonende ouderen met plusteken zonder multimorbiditeit, bevatten zowel voorbeeldvragen diegene jouw te acute situaties kunt stellen, bijvoorbeeld indien den toestand van eentje cliënt snel verslechtert plusteken er geen mogelijkheid is ie hele proefje te doorlopen.

Meer kennisoverdracht