Er zijn steeds meer ouderen ter den stad. Ie leven gaat veel sneller waardoor er minder plekken zijn waar jou op eentje rustige methode overheen zingeving schenkkan praten. Ouderen verliezen naasten plusteken voelen daardoor eentje emotionele leegte mits ie gaat wegens eentje gesprekspartner overheen den belangrijkste vraag des levens: handelen ik er nog toe? Dit plusteken vergelijkbare vragen wordt pretenderen, gemeente Rotterdam verstrekken publiek. 

Sven den Langen licht den rol van den gemeente Rotterdam toe

Samen ie verschil maken

Gemeente Rotterdam wil den ouderen doordringen, maar zonder samen te werken met zowel sociaal domein mits geestelijke verzorging lukt dat noch. Den gemeente is erin onzelfstandig van den professionals zoals eentje huisarts, eentje thuiszorgmedewerker, eentje sociaal werker of eentje huishoudelijke schoonmaakster. Dit professionals zien zowel dat er geestelijke sponsoring nodig is. Vanwege elkander te vinden onder onder andere Centrum voor Levensvragen Rotterdam wordt den sponsoring laagdrempelig plusteken passend aangeboden. 

Ie hoeft noch hardloopwedstrijd plusteken ingewikkeld te zijn

Lees hoe gemeente Rotterdam haar gemeentelijke verantwoordelijkheid neemt doorheen op eentje makkelijke methode eentje gesprekspartner te zijn voordat ouderen met existentiële levensvragen. 

Agora: Rotterdam zorgt voor ondersteuning bij zingeving