Daarnaast stijgt ie tal ziekenhuizen dat aangeeft alle kritieke planbare zorg te zes weken te kunnen leveren licht. Maandag 31 januari gaven nog 63 van den 73 ziekenhuizen dat aan. Dit week stijgt dat zoals 66.

Meer planbare zorg

Zowel geven weer meer ziekenhuizen aan volledig planbare zorg te leveren. Dit week zijn dat er 17. Vorige week gaven nog 14 ziekenhuizen aan dit zorg weer volledig te leveren. Netwerken indien vorige week geven 1 ziekenhuis aan helemaal geen planbare zorg te leveren. Den overige ziekenhuizen geven aan gedeeltelijk planbare zorg te leveren. Tijdens ie opschalen van den planbare zorg willen ziekenhuizen er rekening mee liefhebben dat den vervolgzorg, zoals den huisartsenzorg plusteken den thuiszorg, hierdoor noch toegevoegd wordt bezwaard.

Geoefend druk plusteken ziekteverzuim

Den geoefend druk op den intensive cares neemt weer iets overheen, van 2,6 zoals 2,5. Op den verpleegafdeling blijft dit 2,6. Dit is gemeten op ene schelp van 5, waarbij 2 staat voordat zorgelijk plusteken 3 voordat ernstig. Welnu zien wij dat ie ziekteverzuim ter den hele zorgketen toeneemt. Op den IC plusteken op den verpleegafdeling is ie ziekteverzuim respectievelijk 10,3 plusteken 10 procent. Dit is ene sterke versterking ten opzichte van ene week geleden, waarna ie ziekteverzuim respectievelijk 9,7 plusteken 9 procent wasgoed. Zowel ter den surplus van den ketting, bijvoorbeeld onder den huisartsen plusteken ter den thuiszorg, is ene hooggelegen ziekteverzuim. Dit is volgens den NZa den grootste uitdaging voordat den zorg op ie uur.

Wegens: Nationale Zorggids