Ie Rotterdamse Franciscus Herberg & Vlietland annuleert alle middagspreekuren op den poliklinieken. Dat zijn den departementen van ie ziekenhuis waar mensen komen voordat bijvoorbeeld ene controle, maar waar zij noch wordt opgenomen. “Wanneer mogelijk bieden wij patiënten ene digitaal raadpleging aan,” aldus ie ziekenhuis. Ie schenkkan zowel zijn dat den overeenkomst wordt verplaatst zoals ene andere dag.

Maasstad

Ie Maasstad Ziekenhuis te dezelfde stad laat weten dat er minder spreekuren positie zullen vinden wegens Eunice plusteken zowel gaan poliklinieken voorheen sluit. Patiënten voordat wie er iets verandert, krijgen ene telefoontje. Den overeenkomst zullen zometeen of telefonisch plaatsvinden. Wie niets hoort van ie ziekenhuis schenkkan gewoon zoals den overeenkomst komen, zo zegt Maasstad op haar webstek.

Ikazia

Ie Ikazia Ziekenhuis, eveneens te den havenstad, adviseert gas wegens vrijdag noch ter te gaan gedurende naasten diegene ligt opgenomen. Wie weliswaar wil komen, is te principe welkom. Den bezoektijden zijn noch veranderd, zo laat ie ziekenhuis weten.

Ijsselland

Den pendeldienst van ie IJsselland Ziekenhuis te Capelle aan dennenboom IJssel rijdt alhoewel vanaf vrijdagochtend 11.00 uur noch meer. Den pendelbus rijdt normaal tussen ene nabijgelegen metrostation plusteken ie ziekenhuis. IJsselland laat weten te uitvallen met den bus “wegens den veiligheid van onze chauffeurs plusteken reizigers”. (ANP)