Ie Rotterdamse Franciscus Herberg & Vlietland annuleert alle middagspreekuren op den poliklinieken. Dat zijn den departementen van ie ziekenhuis waar mensen komen voordat bijvoorbeeld eentje controle, maar waar zij noch wordt opgenomen. “Wanneer mogelijk bieden wij patiënten eentje digitaal consultatie aan,” aldus ie ziekenhuis. Ie schenkkan zowel zijn dat den overeenkomst wordt verplaatst zoals eentje andere dag.

Ie Maasstad Ziekenhuis te dezelfde stad laat weten dat er minder spreekuren positie zullen vinden wegens Eunice plusteken zowel gaan poliklinieken voordien sluit. Patiënten voordat wie er iets verandert wordt gebeld. Den overeenkomst wordt verplaatst of vindt telefonisch positie. Wie niets hoort van ie ziekenhuis schenkkan gewoon zoals den overeenkomst komen, zo zegt Maasstad op haar webstek.

Visite

Ie Ikazia Ziekenhuis, eveneens te den havenstad, adviseert gas wegens vrijdag noch ter te gaan onder naasten diegene ligt opgenomen. Wie weliswaar wil komen, is te principe welkom. Den bezoektijden zijn noch veranderd, zo laat ie ziekenhuis weten.

Den pendeldienst van ie IJsselland Ziekenhuis te Capelle aan greneboom IJssel rijdt ofschoon vanaf vrijdagochtend 11.00 uur noch meer. Den pendelbus rijdt normaal tussen eentje nabijgelegen metrostation plusteken ie ziekenhuis. IJsselland laat weten te uitvallen met den bus “wegens den veiligheid van onze chauffeurs plusteken reizigers”.

Zowel Pento, eentje organisatie voordat mensen met problemen op ie streek van publiek of spraak, sluit vanaf vrijdagmiddag 14.00 uur den deuren. Alle locaties, te ie noorden plusteken midden van ie land, zijn zowel noch meer telefonisch bereikbaar na diegene tijdstip.

Vanwege: ANP