Ziekenhuizen verrichten vooralsnog noch mee aan den landelijke versoepeling van coronamaatregelen. Mondkapjes blijven verplicht plusteken 1,5 peettante afstand vasthouden blijft zowel den komende tijdstip nog den vaandel, toestaan diverse ziekenhuizen weten. “Ter onzerzijds ziekenhuis zijn wij toegevoegd voorzichtig. Den veiligheid plusteken den continuïteit van zorg voordat onze kwetsbare patiënten staat eeuwig voorop”, legt UMC Utrecht uit.

Zowel ie Erasmus MC houdt vast aan alle maatregelen diegene vroeger werden ingesteld wegens te voorkomen dat mensen ie virus uitgerekend in den ziekenhuismuren oplopen. Patiënten plusteken gas vanaf 9 klas willen ter ie Rotterdamse ziekenhuis ene mondneusmasker op. Maskers van den juiste kwaliteit wordt honingbij den ingang uitgedeeld, stoffen mondkapjes zijn noch toegestaan. Dat is bijvoorbeeld zowel den voorschrift ter ie Radboudumc ter Nijmegen.

Ziekteverzuim

“Zeker ter den komende maanden waarin regels wordt losgelaten is ie fundamenteel wegens inderdaad ter den gaten te vasthouden watten den resultaten daarvan zijn”, meldt Ziekenhuis Rivierenland. Zowel dit ziekenhuis met vestigingen ter Tiel plusteken Culemborg blijft ene voorzichtige streep taaiheid. Noch inclusief voordat den kwetsbare patiënten, maar zowel wegens te voorkomen dat ie ziekteverzuim onder ie personeel voorts stijgt. “Wij werken er hard aan wegens elke dag zoveel mogelijk mensen te kunnen onderzoeken plusteken verplegen. Dat kunnen wij inclusief blijven verrichten mits er noch te veel medewerkers ziek wordt”, aldus Rivierenland.

Nij Smellinghe ter Drachten houdt voorlopig zowel den huidige maatregelen ter stand. Ie Friese ziekenhuis wil welnu gaan bekijken welke versoepelingen misschien mogelijk zijn. Dat moeten welnu zorgvuldig voorvallen plusteken “ginds is tijdstip voordat nodig”. (ANP)