Ziekenhuizen tenuitvoerleggen vooralsnog noch mee aan den landelijke versoepeling van coronamaatregelen. Mondkapjes blijven verplicht plus 1,5 peettante afstand vasthouden blijft zowel den komende tijdstip nog den vaandel, toestaan diverse ziekenhuizen weten. “Ter onzerzijds ziekenhuis zijn wij reserve voorzichtig. Den veiligheid plus den continuïteit van zorg voordat onze kwetsbare patiënten staat eeuwig voorop”, legt UMC Utrecht uit.

Zowel ie Erasmus MC houdt vast aan alle maatregelen diegene vroeger werden ingesteld wegens te voorkomen dat mensen ie virus uitgerekend hierbinnen den ziekenhuismuren oplopen. Patiënten plus gas vanaf 9 klas willen ter ie Rotterdamse ziekenhuis ene mondneusmasker op. Maskers van den juiste kwaliteit wordt gedurende den ingang uitgedeeld, stoffen mondkapjes zijn noch toegestaan. Dat is bijvoorbeeld zowel den wetmatigheid ter ie Radboudumc ter Nijmegen.

“Zeker ter den komende maanden waarin regels wordt losgelaten is ie vitaal wegens wasgoed ter den gaten te vasthouden watten den prestaties daarvan zijn”, meldt Ziekenhuis Rivierenland. Zowel dit ziekenhuis met vestigingen ter Tiel plus Culemborg blijft ene voorzichtige streep taaiheid. Noch louter voordat den kwetsbare patiënten, maar zowel wegens te voorkomen dat ie ziekteverzuim onder ie personeel voorts stijgt. “Wij werken er hard aan wegens elke dag zoveel mogelijk mensen te kunnen onderzoeken plus verplegen. Dat kunnen wij louter blijven tenuitvoerleggen mits er noch te veel medewerkers ziek wordt”, aldus Rivierenland.

Ie Friese ziekenhuis

Nij Smellinghe ter Drachten houdt voorlopig zowel den huidige maatregelen ter stand. Ie Friese ziekenhuis wil welnu gaan bekijken welke versoepelingen wellicht mogelijk zijn. Dat moeten welnu zorgvuldig plaatsvinden plus “ginds is tijdstip voordat nodig”.

Vanwege: ANP