Den nu dominante omikronvariant van ie virus lijkt milder dan den deltavariant. Daarom zullen komende tijdstip “den druk op den intensive cares noch ie probleem wordt”, legt Van dennenboom Toorn uit. Hij deed zijn oproep vrijdag zowel te ie Generaal Dagblad. Andere porties van den zorg krijgen ie volgens hem zojuist welnu zwaarder. Ie gaat dan wegens zowel den verpleegafdelingen te den ziekenhuizen, indien den huisartsenzorg plus den wijkverpleging. Zij willen den vele coronapatiënten met milde klachten opvangen, terwijl zij ofschoon kampen met personeelstekorten plus ene hoge werkdruk.

Steun

Wegens zoveel mogelijk van diegene druk weg te halen te alle porties van den zorg, kunnen ziekenhuizen handiger omgaan met hun coronapatiënten, vindt den longarts, werkzaam te ie Rotterdamse Erasmus MC. Sommige coronapatiënten zijn noch zo ziek (meer) dat zij te ie ziekenhuis willen ligt, maar zij hebben nog welnu watten support nodig ingevolge middel van reserve zuurstoftoediening. Ter veel ziekenhuizen betekent dit dat zo’n patiënt zoals stulp wordt gestuurd plus dat den huisarts of den wijkzorg ie overheen moeten nemen.

Plusteken dat terwijl ene verpleger vanuit ie ziekenhuis gemakkelijk even elke dag den patiënt vermag opbellen wegens te horen hoe ie gaat. “Of zij kunnen gebruikmaken van ene app wegens den zuurstoftoediening te volgen. Ie gaat erom dat jou indien ziekenhuis ene terdege programma bedenkt waarmee jou den patiënt met goede afspraken zoals stulp kunt zenden plus zelf te den gaten kunt vasthouden.”

Synoniem voordat patiënt

Den tweede van den ziekenhuizen heeft dit volgens hem ofschoon terdege geregeld. Nou krijgen zo’n 1700 totdat 1800 mensen thuis zuurstof. Dat gaat volgens Van dennenboom Toorn immer terdege: “natuurlijk vermag ie synoniem zijn voordat ene patiënt, plotseling zit jou enig thuis te positie van dat er immer ene verpleger dichtbij is. Maar wij hebben totdat nog toe noch waargenomen dat iemand weer moest wordt opgenomen omdat ie noch terdege ging.”

Voordat den tweede mogelijk

Natuurlijk is noch elke patiënt geschikt voordat zuurstofbehandeling thuis. “Er zijn immer oudere mensen, of mensen diegene helemaal geen netwerk hebben. Wij denken dat ie voordat vrijwel den tweede van den patiënten mogelijk is.” Zowel te zijn inherent ziekenhuis ziet Van dennenboom Toorn ruimte voordat vooruitgang van den werkwijze rond coronapatiënten met milde klachten. “Den oprechtheid gebiedt te zeggen dat wij ie programma zowel hier nog huis kunnen uitwerken. Wij dragen nog te vaak den zorg overheen aan den huisartsen.” (ANP)