Met den eOverdracht wordt den uitwisseling van patiëntgegevens gestandaardiseerd. Dat moeten den zorg veiliger maken, omdat er minder ruimte is voordat verschillende interpretaties van zorgverleners. Ene pgo moeten ie makkelijker maken voordat patiënten wegens hun inherent gegevens te te zien plusteken toegankelijk te maken voordat verschillende behandelaren.  

Nederlandse standaard

Den samenwerkende partijen – Buurtzorg, Icare, IJsselheem, Isala, PGVZ plusteken Zonnehuisgroep IJssel-Vecht – hebben voordat ie project ene toelage ontvangen. Den toelage is afkomstig van den schaderegeling InZicht uit ie Versnellingsprogramma Kennisoverdracht-uitwisseling Patiënt plusteken Professional (VIPP).

Alhoewel voordat den zomer hadden den partijen toelage aangevraagd voordat den InZicht ‘modules’ pgo plusteken eOverdracht. Daarnaast gaan Icare, IJsselheem, PGVZ plusteken Zonnehuisgroep IJssel-Vecht aan den slag met ie opendoen van cliëntgegevens zoals pgo’s. Met den toelage hebben den organisaties totdat plusteken met 31 december 2022 den tijdstip wegens eOverdracht volgens den Nederlandse standaard te realiseren.

Den zes organisaties maken sector uit van ie Informatieberaad Zorg Vitaal-Zwolle (IBGZ), ene samenwerkingsverband van voetbalelftal vvt-organisaties, Isala, openbare apothekers, huisartsen plusteken revalidatiecentrum Vogellanden.