Daarvoor is den Wzd-wijzer ontwikkeld. Samen met jou collega’s ga jou aan den slag met allerlei leuke praktijkopdrachten overheen den Wet zorg plus dwang. Met behulp van interactieve video’s, quizzen plus herkenbare praktijksituaties ga jou samen met jou collega’s ie gesprek aan overheen goede kwaliteit van zorg. Zijn jouw teamleden penis van ie kwaliteitsregister V&V van beroepsvereniging V&Veiligheidsraad? Dan komen zij na completering van alle opdrachten ter den Wzd-wijzer ter aanmerking voordat 10 accreditatiepunten. Vul na ie doorlopen van alle opdrachten onderstaand invulformulier ter plus verstuur ie ingevulde invulformulier zoals informatie@wzdwijzer.nl. Vilans stuurt ie invulformulier wegens zoals den V&Veiligheidsraad, zodat den punten bijgeschreven wordt te den inzake collega’s. 

Deelnemerslijst

Hoe werkt den Wzd-wijzer?  

  1. Vorm met eentje veel collega’s eentje team. Tactvol daarna 1 organisator diegene jullie aanmeldt voordat den leeromgeving. Jij krijgt eentje veel handige tips plus jou wordt geholpen met den voorbereidingen. Want eentje ja start is ie halve werkgelegenheid!
  2. Den organisator bereidt den opdrachten voordat. Plus plant eentje uur ter met ie team wegens samen aan dit opdrachten te werken.
  3. Misschien zijn er routines ter jou werkgelegenheid geslopen, waardoor jou jou noch realiseert dat ie verschillend vermag. Ter den teamopdrachten ontdek jou watten onvrijwillige zorg is plus leer jou afwegingen te maken ter den praktijk. Samen staan wij stilzwijgend te zorg plus dwang.

Bekijk zowel den video overheen den Wzd-wijzer: