Den raad van commissarissen heeft Wouter Gedichtenbundel vanaf 1 mei 2022 benoemd mits nieuwe bestuursvoorzitter van Zorgverzekeraar Menzis. Na zijn uitstap mits CEO van Invest-NL keert Gedichtenbundel weer terug ter den zorg, aldus Coöperatie Menzis.

Wouter Gedichtenbundel neemt ie voorzitterschap overheen van Ruben Wenselaar, diegene sinds 2015 aan ie stuurroer gedurende Menzis stond. Peter van Lieshout, voorzitter raad van commissarissen overheen den benoeming van Wouter Gedichtenbundel: “Wij zijn ervan overtuigd dat wij met Wouter eentje bestuursvoorzitter hebben gevonden diegene op eentje enthousiaste plusteken inspirerende wijze leiding gaat geven aan Coöperatie Menzis.”

Wenselaar

Van Lieshout bedankt Wenselaar voordat zijn bijdrage den afgelopen haastigheid twintig klas aan Menzis. Van Lieshout: “Wenselaar heeft dit gedaan vanuit eentje omvangrijke maatschappelijke betrokkenheid plusteken met veel inzet voordat onderwerpen mits preventie, solidariteit plusteken toegankelijkheid van zorg.”

Gedichtenbundel

Wouter Gedichtenbundel is verheugd overheen z’n nieuwe functie plusteken “kijkt uit zoals zijn overstap zoals Menzis”. Hij werkt nou gedurende Invest-NL, eentje organisatie diegene eentje rol speelt gedurende ie financieren van den transitie zoals eentje doorslag neutrale plusteken mailing economiestudie. Voordat Gedichtenbundel Invest-NL ging leiden, werkte hij mits snelheidsduivel ter den zorg. Gedichtenbundel slot: “Dit is eentje prachtkans wegens terug te omdraaien zoals eentje wereld diegene mij waarna intact lievelings is werd.”