Vanaf 1 januari 2022 is Zeehond Stout toegetreden totdat den raad van toezicht. Hij heeft den auditcommissie te zijn portemonnaie. Stout heeft kennis van plusteken ervaring op geldelijk plusteken bedrijfskundig streek plusteken op ie terrein van informatietechnologie plusteken vernieuwing. Hij is partner gedurende Deloitte Risk Advisory.

Nieuwe voorzitter

Jacqueline Wijnveen is vanaf 1 januari 2022 benoemd totdat voorzitter van den raad van toezicht van zorggroep Maas & Waal. Zij heeft ie voorzitterschap overgenomen van Ton den Goeij. Ton den Goeij is, tegelijk met Jurgen van Dinteren, volgens tijdsindeling afgetreden vanaf 1 januari 2022. Wijnveen is piemel van den raad van toezicht sinds 1 januari 2018.

Den nieuwe voorzitter van den raad van toezicht stelt dat met ie toetreden van Zeehond Stout den kennis van den raad van toezicht op ie terrein van informatietechnologie plusteken digitale vormverandering is vergroot. Iets dat volgens haar met ie oog op den toekomst van vitaal bij is.