mProve is eentje innovatief netwerk van zeven ambitieuze STZ-ziekenhuizen: Albert Schweitzer ziekenhuis, Isala, Jeroen Bosch Ziekenhuis, Máxima MC, Noordwest Ziekenhuisgroep, Rijnstate plus Zuyderland Medisch Centrum.

Van Harten

Wim van Harten vindt ie eentje eer plus uitdaging wegens ie voorzitterschap van mProve op te nemen. “Samen met onze zeven topklinische vrouwen geven wij den komende jaren meer vaart plus inhoud aan onze samenwerkingsverband.” Van Harten denkt daarbij aan zorgverbeterprojecten, uitbouw van ie gegevens analytics verhoging plus projecten op ie streek van digitalisering plus zorg thuis. Voorts bedankt hij den aftredende voorzitter voordat zijn rol ter den uitbouw plus verdere professionalisering van mProve.

Zwaveling

Aftredend voorzitter Jan Harm Zwaveling: “Ie afgelopen schooljaar hebben wij onzerzijds netwerk van topklinische ziekenhuizen kwantitatief én kwalitatief zien groeien.” Zwaveling is vooral te spreken overheen digitale innovaties. Zwaveling: “Wegens te werken aan digitale oplossingen met technieken mits artificial intelligence plus gegevens analytics, hebben wij stappen gezet wegens onze zorg te innoveren.”