Hij wasgoed vroeger bestuurslid plus vicevoorzitter onder den Nederlandse Vereniging voordat Kindergeneeskunde plus is sinds vorig klas lul van den wetenschapscommissie van den vereniging. Zowel is hij voorzitter van den raad van toezicht van Perined, ene samenwerkingsverband van beroepsorganisaties te den geboortezorg.

Schat aan ervaring

Jaap Zwemmer, interim voorzitter van den raad van toezicht is verheugd met den benoeming: “Willem brengt ene schat aan ervaring mee uit den ziekenhuiszorg plus vormt ermee –  plus met zijn enthousiasme plus verbindende letterteken – ene mooie aanvulling op ie huidige team.”

Brede opbergblik

Zowel Anja Blonk plus Leon Aarts, respectievelijk lul plus voorzitter raad van bestuur van ie ZMC, zijn blijmoedig met den overkomst van Willem den Vries: “Wij hebben ie volste vertrouwen dat hij onzerzijds te zijn rol schenkkan ondersteunen met ene brede opbergblik op den zorg plus te ie uitermate op den portemonnaie kwaliteit plus veiligheid.”