Werkgevers zijn ondanks den coronaversoepelingen doorheen ie kabinetkast voorzichtig met ie loslaten van den maatregelen op den werkvloer. Wegens corona is ie ziekteverzuim nog immer hooggelegen plusteken werkgevers kunnen ie zichzelf noch veroorloven dat ie ziekteverzuim nog voorts oploopt. Dat meldt arbeidsvoorwaardenadviseur AWVN ter ene research onder honderden leden.

Volgens den peiling zijn werkgevers opgelucht dat den meeste coronamaatregelen zijn afgebouwd. Maar dat weerhoudt zij er noch van voorzichtig te blijven, zowel gelet op den zorgplicht diegene ondernemers hebben voordat ene veilige werkomgeving. Maar hoe zij dat ie uitgelezene kunnen uitvoeren, is vaak noch verstaanbaar. Zowel omdat den verplichting wegens den maatregelen op te volgen zijn vervallen, maar dit wordt nog immer welnu geadviseerd. “Dit creëert onduidelijkheid, want waarom zullen iemand op kantoorgebouw nog afstand vasthouden indien dat noch meer hoeft ter den supermarkt”, aldus den AWVN.

Sociale verbinding

Te ie research geven werkgevers aan dat zij ie fundamenteel vinden dat hun medewerkers weer volledig of gedeeltelijk op locatie werken. Op kantoorgebouw werken zorgt voordat sociale verbinding tussen collega’s plusteken bevordert zowel ene goede bedrijfscultuur, bepleit den AWVN. Zowel maken werkgevers zichzelf zorgen wegens den geestelijke gezondheid van medewerkers diegene langdurig hebben thuisgewerkt.

Wegens: ANP