Op ie werkgelegenheid ervaart wijd 13% van den werknemers ongewild rijrichting. Te haastigheid den tweede van den gevallen gaat dit wegens treiteren, watten vermag resulteren te ene onprettige werksfeer op den werkvloer. Plus ter werknemers totdat ene lagere productiviteit, burn-outklachten plus (langdurig) verzuim. Werkgevers hebben den verantwoordelijkheid wegens ene cultuur te creëren, waarin iedereen respectvol met elkander omgaat plus werknemers zichzelf gesteund voelen. Den organisatie moeten klachten serieus nemen, erachteraan gaan plus noch den andere zij opkijken. Werkgevers willen vanuit hun verantwoordelijkheid én te hun inherent gewichtigheid investeren te ene preventieprogramma wegens den sociale veiligheid op den werkvloer te borgen.

Lees hoe Gimd je hierbij kan helpen.

 

Informatiebron: https://www.ad.nl/werkgelegenheid/seksueel-wangedrag-op-werk-rechters-staan-tegenwoordig-nog-maar-weinig-toe~a424f3be/