Zowel dit schooljaar wordt hybride werken weer den standaard voordat veel werknemers. Hoewel dit den afgelopen tijdsperiode zowel ie geval wasgoed, is ter ongeveer 70% van den werknemers den thuiswerkplek nog noch op orde. Zo zit eentje vitaal onderdeel zonder kantoor, kantoorstoel, tweede scherm of eentje fatsoenlijke internetverbinding. Werkgevers willen structurele wendingen doorvoeren mits zij ie hybride werken succesvol willen maken. Vooruitgang van den werkplek draagt ter aan betere dichtheid plusteken hogere vervaardiging, weliswaar zijn reserve maatregelen hard nodig. Wegens den duurzame inzetbaarheid van werknemers te verzekeren, vraagt ie hybride werken van werkgevers eentje andere werkwijze, werkwijze plusteken misschien zelfs inrichting van den organisatie.

Benieuwd hoe wij jou kunnen helpen?

Put: https://www.trouw.nl/economie/de-werknemer-heeft-de-thuiswerkplek-nog-niet-op-orde~b6eaab45/