Inhoud van werkboek

Den werkvormen te ie werkboek leggen steeds den verbinding met den dagelijkse praktijk van den medewerkers. Te ie werkboek komen den volgende onderwerpen aan den orde. Jou leert:

  • den kenmerken van eentje wasgoed gesprek.
  • huis gewoonte te maken van LSD: luisteren-samenvatten-doorvragen.
  • vormen van non-verbale communicatie waarnemen.
  • terugkoppeling plus complimenten geven.
  • hoe jij ie gesprek met mantelzorgers aan kunt gaan.
  • lastige gesprekken voeren.

Download ie werkboek Juist te gesprek (pdf)

Opzienbarend: praktische tips voordat activerende werkvormen

Waar moeten jij op letten onder werkvormen plus samenkomsten waarbij jij graag wil dat den deelnemers re actief gaan meedoen, plus vooral van mekaar gaan leren? Henry Mostert, expert Juist te gesprek, heeft zijn tips op eentje rij gezet: 

Training

Deelnemers aan ie ondersteuningsprogramma Waardigheid plus trots op locatie kunnen den training Ie goede gesprek volgen, waarin geoefend wordt met dewerkvormen uit ie werkboek. Onder begeleiding vaneen coach, collega


Doen den test

Ben jij wasgoed te gesprek? Beantwoord 5 vragen plus leer van den reageren! 

Doen den test
 

of teamleider schenkkan jij met dit 20 werkvormen zowel zelf aan den slag met ie versterken van den gespreksvoering te ie dagelijks werkgelegenheid. Ie werkboek is ontwikkeld in ie programma Waardigheid en trots op locatie.

Hushoven aan den slag met training plus werkboek

Medewerkers van zorglocatie Hushoven van Land van Horne te Weert volgden den training, plus zijn er zeer geestdriftig overheen. Zij brachten ie opgeleide vervolgens overheen aan collega’s. Daarnaast wordt tijdens ie teamoverleg tien minuten vrijgemaakt wegens te repeteren met ie werkboek.