Zorgvisie-redacteur met indien vakgebied tech plusteken vernieuwing te den zorg.
Voorts stem van den podcast Voorzorg.

Zowat den tweede minder waarschijnlijkheid op overlijden hebben patiënten ter wie den alvleesklier is verwijderd, indien zorgverleners na den operatie eentje app gewoontes wegens den patiënt te volgen. Dat blijkt uit research van den zestien Nederlandse ziekenhuizen waar alvleesklieroperaties plaatsvinden. Dichtheid van den pancreaschirurgie heeft ontwikkeling van den levensreddende vernieuwing eentje stuk gemakkelijker geproduceerd.

Beeld: Pancreatic surgery / Zorgvisie

Premium

Ie werkklaar wegdoen van den

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje (proefwerk)seizoenkaart op Zorgvisie. Na eentje maand stopt ie kosteloos proefabonnement moeiteloos.


Alhoewel abonnee? Loom dan te

Zorgvisie-redacteur met indien vakgebied tech plusteken vernieuwing te den zorg.
Voorts stem van den podcast Voorzorg.