Mikpunt research impact coronacrisis

Om dit research krijgen wij inzicht ter den resultaten van den coronacrisis voordat ouderen plus kunnen wij adviezen opstellen voordat den huidige keerpunt plus voordat mogelijke vergelijkbare situaties ter den toekomst. Dit research maakt percentage uit van den PHICOP-studie. 

Er zijn 2 vragenlijsten opgesteld: 1 voordat ouderen plus 1 voordat zorgprofessionals. 

Doen mee mits oudere (65+)

Ie research bestaat uit ene vragenlijst met vragen overheen uw gezondheid, welbevinden plus ervaringen voordat plus tijdens den coronacrisis. Ie invulling van den vragenlijst toestaan vrijwel 15 totdat 30 minuten. U kunt meespelen aan ie research wegens den vragenlijst ter te vullen.

Vul vragenlijst ouderen in

Doen mee mits zorgmedewerker

Bent u ene vrijwilliger of professional diegene werkt met thuiswonende 65-plussers ter Nederland? Dan zijn wij hevig nieuwsgierig zoals den resultaten van den maatregelen rondom den COVID-19 pandemie op uw werkomgeving plus op den gezondheid plus welbevinden van dit 65-plussers. 

Vul vragenlijst professionals in

Dit research loopt totdat 1 juli 2020, jou kunt den vragenlijsten totdat diegene datum invulling.

Meer kennisoverdracht