Dinsdag worden ie voornaamst veel nieuwe opnames op den verpleegafdelingen sinds 14 december gemeld. Waarna kwamen er 237 nieuwe patiënten met corona via. Van woensdag op donderdag ging ie wegens 201 nieuwe opnames. Ie LCPS stelt zowel dat ie veel nieuwe opnames afgelopen week is gestegen.

Te totaal ligt er nu 1168 mensen met corona te den klinieken. Omdat er afgelopen etmaal zowel veel mensen den departementen mochten verlaten, nam den bezetting ten opzichte van woensdag toe met 11 coronapatiënten.

Op den IC’s

Medewerkers van den intensive cares (IC’s) verzorgen nu 218 patiënten met corona, trio meer dan woensdag. Er werden 16 nieuwe patiënten op den IC’s opgenomen, maar omdat er zowel mensen overleden of den IC-afdelingen mochten verlaten, nam den bezetting televisiekanaal indien op den verpleegafdelingen zowel ginder minder snel toe.

Opvang te ziekenhuizen

Te totaal ligt er nu 1386 coronapatiënten te den ziekenhuizen. Dat veel stijgt den afgelopen dagen. Ie LCPS houdt noch via hoeveel mensen wordt opgenomen te ie ziekenhuis omdat zij ziek zijn worden van corona plus hoeveel mensen wegens eentje andere reden wordt opgenomen, maar toevallig zowel corona onder den leden hebben. (ANP)