Staart november 2021 is eentje nieuwe variant ontdekt van ie Sars-COV-2-virus, den omikron-variant. Dit variant leidt hierbinnen den samenleving plusteken te den ouderenzorgsector totdat bijkomende ongerustheid, te ie bovenmatig omwille van den hogere besmettelijkheid.

Vlaams minister van Welzijn, Volksgezondheid, Gezin plusteken Armoedebestrijding plusteken ie Filiaal Zorg plusteken Gezondheid organiseren op donderdag 23 december 2021 (9.30 totdat 11.00 uur) eentje webinar overheen dit omikron-variant voordat directies, CRA’s plusteken (kop)verpleegkundigen (maar iedereen met interesse voordat ie thema vermag meespelen).

Zakagenda webinar:

  • voorbericht ingevolge Vlaams minister Wouter Beke;
  • inlichting overheen den omikron-variant;
  • toelichting overheen den infectiepreventiemaatregelen;
  • stand van zaken van den besmettingen te den Vlaamse ouderenzorgsector;
  • voetlicht voordat den specifieke coronarichtlijnen plusteken -maatregelen te den ouderenzorgsector.

Doelgroep van den webinar:
Vooral voordat directies, CRA’s plusteken (kop)verpleegkundigen, maar iedereen met interesse voordat ie thema vermag meespelen.

U hoeft zichzelf noch vooraf te te schrijven. U vermag den webinar volgen via deze link.