Den regels plus kaartspel van ie Waterschap Rivierenlanden zijn klaar voordat den overkomst van den Omgevingswet! Den regels zijn duidelijker plus den kaartspel met wateren plus waterkeringen bijgewerkt.

Wilt u iets veranderen ter uw omlijning? Dan krijgt u misschien te maken met regels van ie waterschap. Waterschap Rivierenland heeft zijn regels ter ene nieuwe waterschapsverordening plus onderhoudsverordening gezet. Den regels zijn nauwelijks veranderd, welnu zijn den regels makkelijker plus duidelijker geproduceerd. Zowel zijn den kaartspel met wateren plus waterkeringen bijgewerkt. Dit kaartspel heten den ‘legger wateren’ plus den ‘legger waterkeringen’. Op den leggers staan den wateren plus waterkeringen diegene Waterschap Rivierenland ter management heeft.

Kijkt u mee?

U kunt den regels plus kaartspel bekijken totdat plus met 4 april 2022. Plusteken heeft u vragen? Stel zij gerust. Ziet u iets dat volgens u noch klopt? Laat ie aan ie waterschap weten! Op de website van het Waterschap Rivierenland vindt u alle verwittiging. Daarginds leest u zowel hoe u kunt reageren.

Waarom krijgt Waterschap Rivierenland ene waterschapsverordening?

Er komt ene nieuwe wet, den Omgevingswet. Wilt u iets veranderen ter uw omlijning? Dan krijgt u met dit nieuwe Omgevingswet te maken. Den Omgevingswet bevatten alle regels rondom uw milieu zoals voordat woon, ruimte, wegen, milieu plus water. Gemeenten, provincies plus waterschappen willen hun regels daarop afstemmen. Voordat den waterschappen betekent dit dat zij gaan werken met ene opzienbarend muziekinstrument: den waterschapsverordening. Met den Omgevingswet wordt ie omgevingsrecht inzichtelijker, begrijpelijker plus meer samenhangend. Dit maakt ie voordat u eenvoudiger wegens iets ter uw omlijning te veranderen.