Gewoonte van digitale middelen

Ouderen usances hun telefoontoestel, tablet of laptop/rekentuig vooral wegens ter voeling te komen plusteken te blijven met vrienden plusteken stamhuis. Zij uitrichten dit via WhatsApp plusteken wegens te opbellen. E-mail, videobellen, betaalfuncties plusteken apps voordat vertier wordt zowel veel tweedehands. Kennisgeving overheen ie publiek vervoer of voeling met zorginstellingen zoeken den ouderen online. Digitale hulpmiddelen wordt ingezet voordat ie beschermen van inherent regie, bijvoorbeeld erop eentje restrictie, of wegens den inherent financiën te kunnen uitrichten.

Willen van ouderen

Ouderen willen meer gewoonte maken van videobellen met meerdere personen, maar behoeven hierbij welnu enige vorm van voorlichting of informatievoorziening. Zowel financiën spelen eentje rol. Coaches op afstand plusteken één hoofdbureau helpdesk wordt wegens den ouderen zelf geopperd mits goede opties. Den stem van ouderen is intact bepalend erop ie defini van toerusting applicatie plusteken schoonmaakster diegene zij nodig hebben wegens vertrouwd te treffen met digitale media. Zo geven den ouderen aan dat toegankelijkheid van den toepassingen plusteken hulpmiddelen voordat blinden, slechtzienden plusteken laaggeletterden somwijlen te willen overlaat. Daarom pleiten zij voordat eentje betere mogelijkheden wegens diegene toegankelijkheid te vergroten.

Uiteenzetting van den resultaten

Er is eentje uittreksel vervaardigd van den resultaten overheen den willen diegene ouderen online hebben:

Bekijk resultaten van den enquête

Ouderenraadpleging doorlopend veranderingsproces

Ie Zorg Vernieuwing Forum is doorlopend ter gesprek met ouderen. Zo organiseerden zij start maart ie symposium ‘OUD, jou kunt ie zomaar zijn’. Ene symposium waarbij werken aan was plusteken gezondheidsbevorderend papa wordt centraal staat.

Ouderen zijn actief betrokken erop den organisatie van ie symposium plusteken samen is er gezocht zoals interessante sprekers, vaak hoogleraren diegene vanuit hun vakgebied eentje bijzondere aanvullende inbreng hebben, of professionals van gerenommeerde instanties op ie streek van ouderenzorg plusteken welzijn.

Meer kennisoverdracht