File watten werkt (ter verlatenheid)

Movisie deed internationaal research zoals welke interventies re werken. Hierover is praktisch toepasbare kennis ontwikkeld voordat professionals diegene met ouderen werken. Den kennis deelt Movisie ter het dossier ‘Wat werkt’. Zowel komt dit thema aan bod op ie congres ‘Ene nieuwe mensenleven ouderen(zorg) op 27 november.

Reseacher Jan Willem van der Makker (Movisie) overheen verlatenheid

Verbetertool verlatenheid

Ene van den praktisch toepasbare tools wegens projecten rondom verlatenheid te verbeteren is den verbetertool eenzaamheid. Dit tool is samen met den gemeente Mokum ontwikkeld. Den tool bestaat uit 3 stappen plusteken kost ter totaal zo’n 35 minuten wegens ter te vullen. Aan den hand van 5 thema’s kun jouw analyseren welke onderdelen van jouw project of methode nog verbeterpunten hebben. Jij krijgt tips wegens jouw methode te verbeteren plusteken jouw wordt geholpen wegens stapsgewijs ene verbeterplan te maken. Optioneel kun jouw ie verbeterplan met jouw team vergelijken.

Duurzame methode verlatenheid

Waar den meeste professionals ter ie sociale domein mee worstelen, is verlatenheid op ene duurzame plusteken systematische wijze op te lossen. Onderbrak den kennis ter ie file ‘Watten werkt’ heeft Movisie voorbeelden verzameld. Hier vind jouw voorbeelden diegene duurzaam werken, gebaseerd op den laatste stand van zaken ter research. Zowel is ene training ontwikkeld voordat professionals, waarin jouw tips krijgt wegens verlatenheid bespreekbaar te maken. Te dit training kun jouw eveneens ervaringen uitwisselen met anderen overheen watten werkt.

 

Meer kennisgeving