Kennis van coronamaatregelen

Wegens jouw werkgelegenheid inderdaad te kunnen verrichten is kennis nodig. Zo is ie te coronatijd fundamenteel wegens kennis te hebben overheen den coronamaatregelen, zoals:

Vragenlijst 

Met dit vragenlijst onderzoekt den Universiteit van Tilburg welke factoren fundamenteel zijn te kennisdeling te tijden van corona.

Download de vragenlijst 

Sector jouw kennis 

Begeleiders, gedragsdeskundigen plusteken (para)medici kunnen den vragenlijst invulling. Dit kost vrijwel 15 minuten. Onder den reacties verloten wij vijf VVV-bonnen ter waarde van 15 euro. Heb jouw ene vraag? Neem dan voeling op met Marion Kersten via M.C.O.Kersten@Tilburguniversity.edu. Zij wordt voordat dit research vanuit den VGN gedetacheerd te den Academische Werkplaats Leven met ene verstandelijke restrictie (AWVB, Tranzo, Tilburg University).