Podcasts overheen dementie

Voordat Dementiezorg voordat Elkander zijn ene tal podcasts opgenomen. Dit zijn audio-afleveringen diegene zijn te luisteren via den laptop of mobiele telefoontoestel. Ie lijkt op ene radio-uitzending, maar jouw kunt zelf raadsbesluiten wanneer jouw ie beluistert. 


Vertrouwen opbouwen

Den eerste podcast gaat overheen ie opbouwen van vertrouwen. Hoe win jouw ie vertrouwen van cliënten, hun naasten plus collega-professionals? Kiek Alkemade: ‘Vertrouwen is den onderstel van den start van ie casemanagement. Jou gaat met mekaar somwijlen ene jarenlang traject aan, dan is ie intact fundamenteel dat jouw van mekaar op aankunt.

Samen raadsbesluiten

Ter den tweede podcast komt samen raadsbesluiten aan bod. Hoe handelen jouw dat, wie heb jouw daarbij nodig plus watten handelen jouw mits den belangen hevig vari. ‘Probeer op dezelfde golflengte te komen, weet wie jouw ondersteunt plus begeleidt, verdiep jouw te ie levensverhaal, want dan kun jouw ie lieve raadgeving plus tips geven. Indien jouw weet wie diegene is tegenover jouw, dan is ie zoveel gemakkelijker wegens ene volgende stap te zetwerk,’ adviseert Kiek Alkemade.

Beluister de podcasts op Dementiezorg voor Elkaar 

Luisteren via den app SoundCloud

Tip voordat ie luisteren op jouw mobiele telefoontoestel: download den kosteloos app SoundCloud. Den app biedt allerlei handige gebruikersmogelijkheden, bijvoorbeeld ene podcast opslaan, zometeen luisteren, weergeven met jouw monitor uit plus meer. Dit app is vacant voordat Android plus iPhone toestellen.

Meer podcasts overheen dementie? 

Ben jouw geestdriftig overheen podcasts plus heb jouw suggesties voordat meer afleveringen? Laat ie weten via Dementiezorg voor Elkaar