Den uitgestrekte vraag is hoelang men klaargemaakt is wegens dit hoge verheerlijken te blijven financieren. Plus den vervolgvraag: hoe gaan oliemaatschappijen wegens met dit onzekerheid? Want mits den klant geen motorbrandstof meer tankt, hebben zij er eentje uitgestrekte zorg via. Eentje oude weten weeskind mij te dit kader op eentje veel activiteiten waar Shell via betrokken is.

Shell is geen vreemdeling te den zorgsector. Ik schenkkan mij nog het rapport: ‘Hier werkgelegenheid jou veilig, of jou werkt hier noch’ uit 2004 herinneren. Rein Willems, destijds president-directeur van Shell Nederland, kreeg van minister Hoogervorst van VWS den opdracht wegens research te uitvoeren zoals ie verbeteren van den veiligheid te den zorg. Precies omdat den principes van veiligheidsmanagement noch sectorgebonden zijn plusteken Shell ginds veel ervaring mee had.

Te ie rapport stonden gesignaleerde knelpunten plusteken werden voorstellen gedaan hoe den veiligheid te den zorg verbeterd kon wordt. Daarbij ging ie noch ge wegens den veiligheid van den patiënt, maar zowel wegens diegene van den medische professionals zelf. Ie vormde den ondergrond van den verplichte Veiligheids Management Systemen (VMS) te den ziekenhuizen. Daarheen hebben wij te den zorg was van geleerd dus!

Leren omgaan met innovation

Zullen wij zowel iets kunnen leren van den methode waarop zij omgaan met innovation? Hoe gaat dat te zijn werkgelegenheid via Shell? Vanwege den uitgebreidheid van ie onderneming, gebeurt dat op verschillende wegen. Voordat innovation te productveiligheid werkt Shell met ie Nederlandse Create2Solve plusteken ie Britse CRACK-IT programma, waar Shell enkele ‘challenges’ sponsort.

Te dit programma’s, brengen sponsors challenges te. Problemen waar zij wandelen plusteken waar eentje vraag voordat dient te komen. Innovators te den vorm van universiteiten plusteken bedrijven kunnen intekenen op dit challenges plusteken op diegene methode via eentje competitief veranderingsproces, vergelijkbaar met Dragons’ Den, hun ideeën trachten te verkopen aan den sponsors. Den sponsors committeren zichzelf vervolgens aan dit innovators, zodat dit zowel verzekerd zijn van afzet van hun vraag. Daarnaast zorgen zij voordat den sponsoring plusteken den opschaling. Eentje werkelijke samenwerkingsverband tussen innovators plusteken sponsors met idem bij!

Startup-programma

Daarnaast heeft Shell eentje programma gestructureerd op startups: Gamechanger. Hier verwoorden zij zowel eentje Call for Solutions, waarbij zij early stage technology oplossingen promoten volwassen te wordt plusteken op te schalen. Te eentje programma dat normaal gesproken 12 totdat 18 maanden toestaan, ondersteunt Shell den start-up met expertise plusteken funding.

Watten mij daarbij opviel, wasgoed dat er veel voetlicht is voordat projecten op ie streek van windenergie, zonne-energie plusteken waterstof. Welnu bovenmatig, omdat dat alternatieven zijn voordat zonnebrandolie plusteken gas, eentje fundamenteel stukje van hun verdienmodel. Zij investeren dus wegens zichzelf overbodig te maken.

Den motivatie hiervoor is dat Shell zichzelf mits Energy Company ziet plusteken noch mits Oil&Gas Company. Ermee creëren zij dus eentje nieuwe toekomst voordat hun onderneming omdat den vorderen aan CO2 uitstoting steeds strenger wordt plusteken den zonnebrandolie plusteken gas uiteindelijk steeds meer vervangen zullen wordt ingevolge duurzame alternatieven waar zij nu actief via betrokken zijn.

Lessons learned voordat zorg

Ik wasgoed onder den indruk van den nadrukkelijke samenwerkingsverband tussen innovators plusteken Shell te ie Create2Solve plusteken CRACK-IT-programma. Mijn ervaring te den zorg is dat nu bedrijfjes met eentje innovatief idee vaak willen leuren via zorgorganisaties, wegens er vervolgens achter te komen dat zij eentje vraag hebben voordat eentje probleem dat er (nog) noch is.

Dat probleem voorkom jou mits jou begint met eentje intact duidelijke challenge vanuit den zorgorganisatie. Plus vervolgens gangpad jou tezamen ie innovatieproces zodat uitdaging plusteken vraag naadloos op mekaar aan kunnen sluiten. Ik kennen geen voorbeelden waar wij dat te den zorg op dit methode uitvoeren. Waarom noch werkelijk?

Watten eentje eye opener dat Shell zichzelf zoals inherent zeggen noch te den zonnebrandolie plusteken gas-business bevindt, maar te den energie business! Op diegene methode is ie uiteraard wegens oude verdienmodellen diegene op eentje doodlopende weg zitten te te verruilen voordat nieuwe. Netwerk zoals Fujifilm noch vast bleef liefhebben aan den verkoper van fotorolletjes omdat ie eentje aflopende business wasgoed.

Switchen van zorg-business

Watten betekent dat voordat den zorg? Willen wij zowel noch switchen van business? Zit den zorg op den huidige methode zowel noch op eentje doodlopende weg? Met toenemende kosten, toenemende vraag plusteken eentje slinkend veel zorgverleners? Watten mits wij zorgen dat onze core business noch meer nodig is? Dat schenkkan inhouden dat er geen zorg meer nodig is, maar dat is wellicht iets te radicaal.

Jouw kunt jou wellicht gemakkelijker voorstellen dat patiënten zoveel mogelijk hun inherent zorg regelen. Dan zullen wij van behandel-business zoals zorgfaciliteer-business gaan. Dat gebeurt reeds welnu mondjesmaat, maar ik heb vaak ie idee dat er intact watten (reeds dan noch terechte) drempels willen wordt verslagen voordat zorgprofessionals ginds aan opstarten. Met eentje doodlopende weg voordat zullen jou weliswaar vooruitzien dat wij diegene welstand noch hebben wegens ‘nee, uitgezonderd…‘ te denken?

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.