Den gebroeders McDonald richtten in 1940 ie eerste McDonald’s restaurant op. Den bekendheid nam toe waarna zij te 1948 hun innovatieve Speedee Service System ontwikkelden. Eentje lopende bandsysteem wegens met hoge vlugheid plusteken constante kwaliteit frietjes, hamburgers plusteken milkshakes klaar te maken. Eentje revolutie te eentje tijdstip waarin jou gedurende den mededinger vaak lang op jou leegeten moest wachten plusteken zowel nog ooit veel meer betaalde. Vertegenwoordiger Ray Kroc opperde wegens meer restaurants te openen plusteken den surplus is geschiedenis. Tijdelijk zijn er nagenoeg 40.000 McDonald’s-vestigingen wereldwijd met eentje gezamenlijke jaaromzet van 85 miljard dollar.

Self service kiosk

Ik ben hevig onder den indruk van den self service kiosks van McDonald’s. Ik vermag mij nog den tijdstip herinneren dat jou lang te den rij moest staan. Indien jou dan aan den onderhoudsbeurt wasgoed, moest jou te no time raadsbesluiten watten jou wilde leegeten. Dat viel noch mee met alhoewel diegene spijskaart’s plusteken reserve’s. Plusteken dat er tussentijds zowel weer eentje flinke rij achter jou stond, hielp noch onvervalst. Tegenwoordig kun middels eentje vitaal touch screen uitgebreid met ie gezin ie hele spijskaart doornemen plusteken personaliseren. Plusteken mits eentje van jou koters zichzelf weliswaar nog bedenkt, dan stap jou ie gewoon aan, zonder den druk van eentje lange rij achter jou. Daarna kun jou identiek vereffenen plusteken er zelfs voordat uitzoeken wegens den maaltijd zoals jou tafel te permitteren brengen. Watten eentje service!

Maar ie heeft ook voordelen voordat McDonald’s. Er zijn minder mensen achter den kassa nodig. Plusteken daarenboven is gebleken dat ie meehelpt den omzet te verhogen. Bijvoorbeeld voort slimme suggesties te doet diegene gedurende toeloop achter den kassa vaak vergeten wordt. Plusteken ik vermag mij voorstellen dat ie zowel helpt dat jou nu zonder schaamte, zonder dat iedereen ie ziet, jou spijskaart vermag supersizen plusteken nog diegene reserve milkshake vermag orderen. Snugger waarnemen!

Verduurzaming McDonald’s

Maar McDonald’s doet veel meer slimme waar. Ik sprak daarvan met Jeroen Dekkers. Hij is mits supply chain manager gedurende McDonald’s Nederland onder andere verantwoordelijk voordat alle inkoop te Nederland. Dekkers vertelde voortdurend bezig te zijn met verduurzaming. Important uitgangspunt voordat hem is dat hij noch wil wachten totdat alles wettelijk verplicht is plusteken 100 procent uitgekristalliseerd is: hij wil ginder kloppend op vooruit varen. Zo voorkom jou dat alles op ie laatste ogenblik onder hoge druk moeten wordt gerealiseerd plusteken kun jou mogelijk enigszins regelgeving mee defini. Schade is dat jou nooit 100 procent zeker weet hoe den toekomstige wetgeving er uitziet plusteken jou dus eeuwig moeten bepalen tussen bewakers plusteken daad ondernemen.

Eén duurzaamheidsproject ging overheen ie verrijken van den afvalstroom. Na eentje eerste analyseren bleken er 21 verschillende verpakkingen te wordt tweedehands. Ie wasgoed onuitvoerbaar diegene op eentje goede methode te scheiden. Ie resultaat wasgoed eentje vervuilde afvalstroom diegene noch hergebruikt kon wordt plusteken dus moest wordt verschroeid.

Wegens te gesprek te gaan met verpakkingsleveranciers plusteken afvalverwerkers, wasgoed Dekkers te staat ie tal verpakkingen terug te brengen met vijf. Dit verpakkingen waren welnu duurder dan den oorspronkelijke verpakkingen. Maar zij maakten zowel eentje betere scheiding mogelijk, waardoor den afvalstroom meer waard worden voordat den afvalverwerker plusteken zo den reserve kosten compenseerde. Daarbij bleek er eentje van tevoren noch verwachte meevaller te zijn: eentje belastingvoordeel wegens den milieuvriendelijkheid van dit project. Plusteken ie waarheid dat er minder verpakkingen verschroeid paardenhoeven te wordt is natuurlijk toch eentje omvangrijk resultaat. Win-win-win!

McDonald’s praat met stakeholders

Hoe pakken zij dit soort projecten nu aan gedurende McDonald’s? Vooral voort met stakeholders te gesprek te gaan plusteken te zoeken zoals mensen met eenzelfde Just do it-mindset. Ie is namelijk zoveel krachtiger mits mensen vanuit inherent overtuiging meespelen dan wanneer zij ie wordt opgelegd. Dit methode van werken is noch eeuwig even eenvoudig plusteken zowel zeker geen garantie voordat welslagen. Dekkers schat te dat vrijwel twee van den tien projecten waar zij aan werken zowel slaagt. McDonald’s NL wedt daarom nooit op één vos.

Resultaten kunnen somwijlen eentje geldelijk plusteken duurzaam welslagen zijn zoals ie project hierboven, maar kunnen somwijlen zowel gewoon vreugde plusteken eentje wow-factor voortschuiven. Eentje voorbeeld van ie laatste is eentje idee dat eentje twee klas geleden ontstond waarna voort tegenvallende verzamelen den beschikking van slaatje te ie gedrang kwam. Zij lieten ie zelfs invliegen uit den VS.

Eentje zoektocht zoals eentje alternatief leidde zoals eentje Nederlands concern dat 365 dagen vanaf klas slaatje uit kassen kon leveren. Uiteindelijk bleek dit welnu duurder, maar voort den voetlicht van den pers plusteken zowel ie hoofdkwartier te den VS, zorgde dat voordat eentje enorme boost gedurende ie personeel plusteken gingen ze hiermee door. Daarnaast wasgoed dit natuurlijk zowel duurzamer dan ie permitteren invliegen uit den VS.

Lessen voordat den zorg

Ik zie eentje twee mooie lessen voordat den zorg. Ten eerste dat mits jou met eentje project begint voordat ie 100% procent uitgekristalliseerd is, jou onverwachte meevallers kunt krijgen. Wij zijn te den zorg vaak monarch te ie uitdenken van verwachte tegenvallers, maar dit onverwachte meevallers kunnen eentje project kloppend totdat eentje welslagen maken.

Ik moest identiek denken aan mijn ervaringen gedurende DiSofa Online Therapie. Eentje startup diegene 100 procent online Onderstel-GGZ levert. Waarna wij ermee begonnen, hadden wij er bijvoorbeeld nooit rekening mee gehouden dat wij daardoor intact gemakkelijk zorg te den avonduren konden leveren. Hoe? Omdat onze behandelaren overal ter wereld woon plusteken dat ie te den VS tijdens werktijden hier avond is. Dit is voordat veel van onze cliënten hevig prettig plusteken eentje reden wegens kloppend voordat DiSofa te uitzoeken.

Just do it

Eentje andere mooie lesuur vind ik ie zoeken zoals gelijkgestemden met dezelfde Just do it-mindset. Ik heb dat zelf geoefend met eentje project te ie gezondheidscentrum waar ik snelheidsduivel wasgoed. Wij deden research zoals ie effect van Medangel, eentje device wegens bewaartemperatuur te volgen. Eentje van den farmacotherapeutisch consulenten wasgoed ginder zo geestdriftig overheen, dat zij dit met veel energie tussen ie gewone werkgelegenheid voort deed. Gewoon, omdat zij ie gewichtigheid zag, ie wieg vond plusteken ginder energie van kreeg.

Totdat slot wil ik zowel den self service kiosks nogmaals benadrukken. Zoek zoals win-win! Wij zijn zo vaak geneigd wegens te denken dat reserve kwaliteit meer poen kost plusteken meer service eentje stap harder vereist. Met den self service kiosks zie jou dat ie zowel voordat den klant mits voordat McDonald’s eentje win oplevert. Dat vermag te uw dagelijkse praktijk zowel! Kijk hier voordat watten inspiratie.

Bedankt Jeroen Dekkers, Head of Supply Chain at McDonalds, voordat ie leuke plusteken uitgebreide gesprek watten wij hierover hadden!

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.