Stel jij voordat. Jouw bent getrouwd plusteken op ouderdom. Jij plusteken jij partner krijgen beiden thuiszorg, van dezelfde persoon. Dat lijkt praktisch, maar dat is ie noch. Want jouw zorg wordt betaald via den Zorgverzekeringswet (Zvw) plusteken diegene van jij partner via den Wet langdurige zorg (Wlz) Indien den koters jullie ene avondje schuldig, moeten jij doorvertellen dat jij zometeen zoals bedding wilt. Honingbij jij partner is ie geen probleem. Klinkt dat vreemd? Weliswaar is dit ene waargebeurd vertelsel.

Inlichting inzichtelijk maken

Vanuit dit project volgen wij nu ene twee huishoudens diegene te maken hebben met den langdurende zorg. Waar stappen zij tegenaan? Hoe vitaal is diegene rol van kennisgeving te hun dagelijks leven? Plus hoe kunnen zij minder horig wordt van zorgprofessionals? 
Op dit soort vragen zoeken wij responderen. Van den belangrijkste thema’s uit den gesprekken wordt begrijpelijke overzichten vervaardigd. Den eerste infographics zijn ‘Wie verzekert watten? plusteken ‘Wie plusteken watten hoort gedurende welke zorgwet?’     Zorgwetten: wie verzekert watten? Klik op den singeltje wegens te vergroten


 Zorgwetten: Wie plusteken watten onder welke zorgwet? Klik wegens den singeltje te vergroten.

Stuurwiel jouw vraag op

Schenkkan dit soort kennisgeving promoten? Zijn er nog andere thema’s diegene jij vaak te den praktijk tegenkomen? Laat ie onzerzijds weten! Jouw kunt jij vragen te ene reactie hieronder nalaten of mailen zoals projectleider Sandra Suijkerbuijk, s.suijkerbuijk@vilans.nl.